Popularność domowych zmiękczaczy wody rośnie! Zobacz jaką kolejną nowość przygotowała na początku 2022 roku polska marka Ecoperla. Czym wyróżniają się zmiękczacze wody Ecoperla Softcab? Jakie warianty mamy do wyboru?

Twarda woda wyszła z mody

Coraz mniej osób chce borykać się ze skutkami twardej wody. Osadzający się kamień powoduje nieestetyczny wygląd łazienki, awarie instalacji hydrauliczno-grzewczych oraz urządzeń AGD, a dodatkowo obniża nasz komfort życia i generuje dodatkowe koszty. Zmiękczacz wody to idealne rozwiązanie tych kłopotów, ponieważ pozbywa się problemu u przyczyny! Jaki jednak model wybrać, aby był wysokiej jakości oraz odpowiednio dobrany do naszych potrzeb? Z odpowiedzią przychodzi polska marka stacji uzdatniania wody Ecoperla.

Więcej o twardej wodzie znajdziecie w artykule Jak walczyć z twardą wodą w domu?

Czym wyróżniają się zmiękczacze wody Ecoperla Softcab?

Jak przystało na polską markę Ecoperla, nowa seria zmiękczaczy wody wyposażona jest w najwyższej jakości komponenty – wysokiej klasy certyfikowane złoże monosferyczne, amerykański, odporny na uszkodzenia kabinet oraz ulepszoną głowicę sterującą producenta Clack. Te elementy to klucz do bezawaryjnej, długiej i wydajnej pracy zmiękczacza wody. Urządzenia wyposażone są także w nowoczesne systemy oszczędnościowe, które ograniczają koszty eksploatacyjne zmiękczacza wody Ecoperla Softcab do minimum. Co więcej, aż trzy różne rozmiary urządzenia pozwalają na idealny dobór odpowiedniej wielkości stacji do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Ecoperla Softcab 12 – najlepszy wybór do niewielkich metraży!

Najmniejszy model zmiękczacza wody z serii Ecoperla Softcab 12 posiada niewielkie wymiary oraz 12 litrów złoża zmiękczającego. To czyni go idealnym rozwiązaniem dla rodzin, które nie mają zbyt dużo miejsca na montaż tego typu urządzenia. Sprawdzi się również do mieszkań w bloku oraz zamontowania w głębszej szafce kuchennej! Większe modele z serii, czyli Ecoperla Softcab 25 oraz Ecoperla Softcab 35 spełnią natomiast oczekiwania właścicieli domków jednorodzinnych z większym zużyciem wody. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie!