Południowokoreańska firma skupiająca wiele firm i instytucji z różnych branż to Samsung. Lee Byung – Chul założył ją w 1938 roku jako firma eksportową, jednakże wkrótce firma znacznie poszerzyła swą działalność.

Samsung obecnie działa w takich branżach jak: przemysł samochodowy, elektroniczny, chemiczny, lotniczy, stoczniowy, handel, hotelarstwo, projektowanie i budowa tzw. wieżowców oraz w przemyśle tekstylnym czy spożywczym. Jest także jednym z światowych liderów w produkcji sprzętu telekomunikacyjnego, sprzętu foto i nośników cyfrowych oraz innowacyjnych rozwiązań łączących technologie cyfrowe. Najnowocześniejsze rozwiązania i produkty mają tworzyć nowe kierunki rozwoju, wzbogacać życie i sprawiać by żyło nam się lepiej.

Jednym z innowacyjnych pomysłów, dzięki którym nasze zdjęcia wiecznie będą żywe i oglądane jest cyfrowa ramka Samsung Spf-105v. Ramka jest koloru czarnego jest bardzo leciutka bo waży prawie 990 g, dlatego możesz postawić ją w każdym miejscu na półce. Dzięki temu, że ramka ma wbudowany akumulator nie musi być cały czas podłączona do prądu.

Ramka Samsung Spf-105v obsługuje zdjęcia w formatach: JPEG, MP3, MPEG1/4, WMV9. Jest niewielkich rozmiarów: 288,8 x 198,5 x 45,7 w związku z czym bez problemu zmieści się nawet na małej półce.
Dzięki ramce Samsung Spf-105v będziesz mieć możliwość przeniesienia się w świat marzeń i wspominać piękne chwile oglądając zdjęcia przy muzyce, gdyż ramka zapewnia możliwość edytowania zdjęć razem z muzyką.

Jeśli lubisz oryginalne gadżety to ramka Samsung Spf-105v będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.