Bez kategorii Fotografia

Najlepszy kompakt Pentax

Aparaty kompaktowe łączą w sobie funkcjonalność i niską cenę. Dlatego jeśli nie potrzebujemy sprzętu robiącego tak precyzyjne zdjęcia jak lustrzanki, to aparaty fotograficzne Pentax z serii Optio na pewno przypadną nam do gustu.

Pentax Optio E60Szczególnym zainteresowaniem powinniśmy obdarzyć aparat Pentax Optio E60. Wyróżnia się on bardzo dużą liczbą użytecznych funkcji. Wielu z nas doceni zatem możliwość nanoszenie daty na wykonywane przez nas zdjęcia oraz odzyskania skasowanych zdjęć z pamięci naszego aparatu. Dzięki temu nigdy już nie usuniemy zdjęć przez przypadek, gdyż wszystko będzie można odzyskać w łatwy i szybki sposób. Jedną z największych zalet aparatu Pentax Optio E60 jest jednak wbudowany tryb AUTO PICT, który sam dobierze parametry zdjęcia, aby było ono możliwe najlepsze. Co więcej, jednym z trybów aparatu jest kręcenie filmów w rozdzielczości 640×480 pikseli oraz prędkości 30 klatek na sekundę. A zastosowany w aparacie obiektyw z 3-krotnym zoomem optycznym umożliwia wykonywanie zdjęć panoramicznych, dzięki czemu fotografowane przez nas przestrzenie, gmachy i fasady budynków będą przedstawione na zdjęciu w najdrobniejszych szczegółach. Pentax Optio E60 wyposażony jest także w funkcje przeznaczone do użytku domowego. Umożliwi nam on między innymi dodanie ramek ozdobnych do każdego wykonywanego przez nas zdjęcia. Pozwoli także na automatyczną redukcję czerwonych oczu, dzięki czemu każda osoba fotografowana aparatem Pentax Optio E60 wyglądać będzie bardzo naturalnie.

Jeśli poszukujemy urządzenia, które idealnie sprawi się na imieninach znajomych oraz na wycieczce w góry, to aparaty fotograficzne Pentax są stworzone dla nas.

Marcin Karczewski
Choć mam doktorat z fizyki, ta nie okazała się moją drogą zawodową. Moim hobby od zawsze było programowanie i w tej chwili temu tematowi poświęcam większą część życia. Ktoś kiedyś powiedział, że praca powinna być przyjemnością, bo tylko wtedy przestaje być obowiązkiem. U mnie ta zasada sprawdza się w 100%.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *