Kamery

Najlepsze kamery cyfrowe HD

Prawie każdy z nas marzył kiedyś o kręceniu własnych filmów. Wielu z nas realizowało swoje pasje angażując się w filmowanie uroczystości rodzinnych, kiedy to zdobywaliśmy pierwsze szlify. Każdy jednak wie, że bez dobrego sprzętu nie da się nakręcić dobrego filmu. Dlatego warto zwrócić uwagę na kamery cyfrowe Sony HDR-CX11E.

Kamera Cyfrowa SONY Hdr-cx11e

Model ten jest jednym z najlepszych produktów dostępnych na rynku kamer cyfrowych. Tym co wyróżnia ją spośród tysięcy podobnych produktów jest możliwość nagrywania filmów Full HD w rozdzielczości aż 1920×1080. Co więcej Sony HDR-CX11E nie zużyje nam nawet jednego milimetra taśmy filmowej. Nagrywa on filmy bezpośrednio na wkładaną do niego płytę DVD lub na włożoną do niego kartę pamięci Flash. Warto przy tym podkreślić, że Sony HDR-CX11E posiada funkcję nagrywania płyt jednym przyciskiem, dzięki czemu w łatwy sposób wykonamy kopię zapasową naszych filmów i zdjęć za pomocą komputera wyposażonego w slot USB. Ważną zaletą produktu firmy Sony jest to, że nagrywa on 5.1 kanałów dźwięku przestrzennego, dzięki czemu będziemy mogli odtworzyć dźwięk na naszych głośnikach lub kinie domowym czując się jakbyśmy znów byli w centrum wydarzeń. Ponadto Sony HDR-CX11E posiada wbudowany kierunkowy mikrofon, który zapewni czystszy zapis dialogów i dźwięków. Wszystkie kamery cyfrowe spod skrzydeł Sony wyposażono także w technologię STAMINA. Dzięki temu każde urządzenie zapewnia aż do 6 godzin pracy, gwarantując, że nie przegapimy żadnego ważnego wydarzenia.

Jeśli lubimy filmować i poszukujemy dobrego sprzętu za rozsądną cenę, to kamery cyfrowe produkowane przez Sony powinny spełnić wszystkie nasze oczekiwania.

Marcin Karczewski
Choć mam doktorat z fizyki, ta nie okazała się moją drogą zawodową. Moim hobby od zawsze było programowanie i w tej chwili temu tematowi poświęcam większą część życia. Ktoś kiedyś powiedział, że praca powinna być przyjemnością, bo tylko wtedy przestaje być obowiązkiem. U mnie ta zasada sprawdza się w 100%.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *