Nurkujesz? Chcesz kupić aparat, który uchwyci wszystkie piękne i ulotne chwile pod wodą? W takim razie nie trać czasu na zbędne szukanie właściwego produktu po sklepach. Aparaty fotograficzne Pentax z serii OPTIO są tym czego potrzebujesz.

Seria OPTIO sygnowana logo Pentax jest jedną z najlepszych na świecie. Produkty takie gwarantują wysoką jakość oraz niezawodność nawet w najcięższych warunkach. Dowodem na to może być najlepszy z całej serii aparat Pentax OPTIO W60. Jego konstrukcja umożliwia użytkownikom wykonywanie zdjęć nie tylko na powietrzu, ale i pod wodą. Jeśli posiadasz odpowiedni sprzęt oraz kwalifikacje, to możesz zabrać ten aparat na głębokość aż 4 metrów, ciesząc się możliwością robienia zdjęć aż przez 2 godziny. Dodatkowo aparaty fotograficzne Pentax OPTIO W60 posiadają zabezpieczenia, które chronią przed kurzem i pyłem. Dzięki temu będziemy mogli używać go również w czasie wędrówek po górach oraz jazdy na rowerze. Warto również wspomnieć, że Pentax OPTIO W60 przystosowany jest również do pracy w skrajnie zimnych jak i wysokich temperaturach. Mechanizm wewnętrzny wytrzyma mrozy sięgające -10 stopni Celsjusza oraz upały nieprzekraczające 45 stopni.

Jeśli potrzebujemy urządzenia wytrzymałego, a przy tym bardzo trwałego, to aparaty fotograficzne produkowane przez firmę Pentax na pewno przypadną nam do gustu i cieszyć nas będą przez bardzo długie lata.