Jeśli jesteś miłośnikiem przyrody i uwielbiasz uwieczniać swoje podróże wykonując masę przepięknych zdjęć, to firma Canon ma dla ciebie propozycję. Jej lustrzanki nie dość że robią perfekcyjne zdjęcia, to jeszcze są wytrzymałe. Nie wierzysz? Sprawdź!

Firma Canon jest znana przede wszystkim ze swoich drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych. Niewielu jednak wie, że jedna z gałęzi tej firmy produkuje jedne z najlepszych lustrzanek na świecie. To właśnie ta firma odpowiedzialna jest za produkt Canon EOS 50D, najwytrzymalszą lustrzankę na świecie. Producenci tworząc jej korpus, sięgnęli po stop bardzo wytrzymałego magnezu. Osiągnięty efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania, ponieważ nadał urządzeniu Canon EOS 50D niebywałej trwałości, dzięki czemu śmiało można nie przejmować się jego delikatną konstrukcją podczas zdobywania górskich szczytów. Co więcej, Canon EOS 50D to sprzęt z bardzo wysokiej półki. Posiada on bardzo precyzyjny system AF z 9 polami krzyżowymi. Umożliwia to dokładne ostrzenie w pionie i w poziomie. Ponadto centralny punkt AF oferuje czułość osiągającą wartość do f/2,8. Dzięki temu sfotografujemy również obiekty poza głównym kadrem, co nada naszemu zdjęciu niepowtarzalnego wyglądu.

Jeśli potrzebujesz naprawdę dobrej i wydajnej lustrzanki, to produkt Canon EOS 50D na pewno cię nie zawiedzie. Jest on nie tylko wytrzymały, ale i gwarantuje, że wszystkie nasze zdjęcia będą zapierały dech w piersiach.