Elektronika

Kamery cyfrowe Sony dla zuchwałych

Od wielu lat kamery cyfrowe pozwalają nam uwiecznić niezapomniane chwile z rodziną. Jednak jak wszystko inne, tak i te produkty szybko się starzeją i zastępowane są przez nowsze i bardziej zaawansowane urządzenia. Najnowsza kamera Sony zdaje się temu przeczyć.

Sony od wielu lat znajduje się w czołówce rankingu producentów kamer cyfrowych. To właśnie jej produkty cieszą się największym uznaniem konsumentów, o czym świadczą świetne wskaźniki sprzedaży. Duża w tym zasługa produktu Sony HDR-CX11E, który wyznaczył trendy w rozwoju tej branży. Tym, czym wyróżnia się ta kamera, jest możliwość nagrywania obrazu w jakości Full HD o rozdzielczości 1920×1080. Dzięki temu kręcone przez nas filmy będą dużo lepsze niż te wykonane starym urządzeniem tego typu. Ponadto na korzyść kamery Sony HDR-CX11E świadczy genialny obiektyw Carl Zeiss Vario-Sonnar T z dwunastokrotnym zoomem optycznym oraz zoomem cyfrowym przybliżającym obraz około 150 razy. Co więcej, urządzenie wyposażono w funkcję korygującą ekspozycję i kontrast obrazu w celu polepszenia jakości filmowanych przez nas wydarzeń. Warto również wspomnieć, że w filmowaniu najważniejszych wydarzeń z naszego życia pomoże nam technologia automatycznego rozpoznawania twarzy. Kamery cyfrowe Sony HDR-CX11E tak skorygują ostrość, ekspozycję, równowagę barw oraz kolorystykę skóry, że filmowane twarze będą miały dużo bardziej naturalny odcień.

Jeśli poszukujemy urządzenia wysokiej jakości, które służyć nam będzie przez długie lata, to kamery cyfrowe Sony będą wyborem idealny. Gwarantują one wysoką wydajność oraz jakość, dzięki czemu każda wydana na nie złotówka w przyszłości zaprocentuje.

Marcin Karczewski
Choć mam doktorat z fizyki, ta nie okazała się moją drogą zawodową. Moim hobby od zawsze było programowanie i w tej chwili temu tematowi poświęcam większą część życia. Ktoś kiedyś powiedział, że praca powinna być przyjemnością, bo tylko wtedy przestaje być obowiązkiem. U mnie ta zasada sprawdza się w 100%.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *