Fotografia

Lustrzanka dla zaawansowanych Canon

Od dłuższego czasu interesujemy się fotografią? Posiadamy już aparat fotograficzny, ale teraz chcemy kupić urządzenie bardziej zaawansowane? W takim razie firma Canon posiada w swojej ofercie lustrzanki idealne dla nas.

To co wyróżnia lustrzanki firmy Canon, to ich nieprawdopodobna funkcjonalność. Aparaty te posiadają liczne funkcje urządzeń z wyższej półki cenowej. Są również niezawodne, a przy tym stosunkowo tanie. Warto jest więc zwrócić uwagę na model Canon EOS 50D. Pierwsze, o czym warto wspomnieć mówiąc o tym aparacie, to 15,1-megapikselowa matryca CMOS APS-C. Pozwoli nam ona na wykonanie wyjątkowo szczegółowych zdjęć pozbawionych jakichkolwiek szumów. Rozwiązanie to idealnie sprawdzi się w przypadku wydruku naszych prac w większym formacie oraz kreatywnego wycinania fragmentów naszych fotografii. Co więcej, nowa konstrukcja fotodiod i mikrosoczewek zastosowana w lustrzance Canon EOS 50D umożliwia dużo bardziej wydajne gromadzenie światła, dzięki czemu uzyskamy bardzo dobre rezultaty bez ustawiania czułości zdjęć. Zakres czułości ISO tej lustrzanki to 3200. Ponadto możliwe jest rozszerzenie jej aż do 12800, co umożliwi krótki czas wykonania zdjęcia w słabym świetle. Wszystkich bardziej zaawansowanych użytkowników na pewno zadowoli fakt, że Canon EOS 50D współpracuje z ponad sześćdziesięcioma obiektywami EF i EF-S oraz wszystkimi lampami Speedlite EX. Zapewni to bardzo długą żywotność naszego urządzenia, które nieprędko się zestarzeje.

Jeśli poszukujemy lustrzanki, którą łatwo będziemy mogli rozbudować, to najlepszym wyjściem będzie zakup urządzenia z serii EOS. Cieszą się one bardzo dużą trwałością i na pewno będą nam służyć przez lata.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *