Firma nie może w dzisiejszych czasach działać poprawnie bez posiadania strony internetowej czy profili w mediach społecznościowych. Oczywiście jest również szereg innych elementów, które trzeba mieć na uwadze – jednym z nich jest pozycjonowanie.

Wysoka pozycja to więcej klientów

Pozycjonowanie jest budowaniem wysokiej pozycji strony w wynikach wyszukiwania Google. W ten sposób mamy większą szansę na to, aby dotrzeć do większej grupy odbiorców, co oczywiście przekłada się na zyski. Pozycjonowanie jest procesem długotrwałym, także na efekty trzeba chwilę poczekać, ale na pewno warto inwestować w takie działania. Pozycjonowanie można realizować na różne sposoby, warto stawiać na marketing treści, można udzielać się na forach internetowych, dodawać firmę do katalogów firmowych itp. Oczywiście takie działania muszą być w odpowiedni sposób monitorowane.

Monitoruj pozycje każdego dnia

Narzędzie do monitorowania pozycji przyda się specjalistom, którzy na co dzień zajmują się marketingiem internetowych, ale powinni zaopatrzyć się w nie również przedsiębiorcy, aby móc kontrolować działania pozycjonujące oraz ich skuteczność. SE Ranking to zestaw narzędzi umożliwiających monitoring pozycji danej strony www oraz monitoring linków przychodzących. Bez wątpienia jest to rozwiązanie bardzo korzystne, które ułatwia pracę marketerów i co ważniejsze umożliwia monitorowanie postępów w działaniach.

Automatyczne audyty w SE Ranking

Dużą zaletą SE Ranking jest również to, że za jego pomocą można przeprowadzić automatyczny audyt strony oraz analizę słów kluczowych, dane są wiarygodne i można polegać na takich informacjach.

Czy SE Ranking to drogie rozwiązanie?

Standardowe konto Personal to koszt 7 USD miesięcznie. Decydując się na taki pakiet będzie można zoptymalizować 5 stron internetowych i monitorować około 1000 linków wstecznych. Narzędzie umożliwia poza tym audyt 5000 stron www. Platformę można przetestować bezpłatnie, w sieci dostępne są również kody rabatowe, dzięki którym cena zakupu SE Ranking będzie niższa.