Dużo podróżujesz? Potrzebujesz aparatu, który wytrzyma wiele tysięcy wstrząsów, pył, palące słońce i siarczysty mróz? W takim razie aparaty fotograficzne Pentax na pewno znajdą w twoich oczach uznanie.

Cyfrówki Pentax OPTIO W60 to aparaty stworzone z myślą o podróżnikach, którzy niezależnie od warunków atmosferycznych chcą uwieczniać ulotne chwile. Wyróżniają się one przede wszystkim bardzo wytrzymałą konstrukcją, która umożliwia wykonywanie zdjęć pod wodą na głębokości nieprzekraczającej 4 metry. Dodatkowo zabezpieczenia te chronią aparat przed kurzem i pyłem, pozwalając wziąć go w praktycznie każdy zakątek świata. Aparat Pentax OPTIO W60 przystosowano również do pracy w wyjątkowo niskich oraz umiarkowanie wysokich temperaturach. Dlatego podczas 10 stopniowego mrozu oraz upału, który nie przekracza 45 stopni Celsjusza będziemy mogli swobodnie robić zdjęcia nam oraz otaczającej nas przyrodzie. Warto wspomnieć, że cyfrówka Pentax OPTIO W60 posiada tryb automatycznego ustawiania parametrów w zależności od zastanej sytuacji, w taki sposób, aby zdjęcie było możliwie najładniejsze. Właśnie dlatego Pentax wyposażył go aż w 7 trybów tematycznych takich jak kwiaty, sport, nocny portret, krajobraz, portret, tryb nocny oraz automatyczny dobór parametrów. Dzięki nim nasze zdjęcia na pewno będą budziły podziw wśród wszystkich naszych znajomych.

Podsumowując, jeśli szukamy dobrej i wytrzymałej cyfrówki, to aparaty fotograficzne takie właśnie są. Dlatego warto zapłacić te kilkadziesiąt złotych więcej i cieszyć się przez lata niezawodnym sprzętem wysokiej jakości.