Wielu z nas ceni a aparatach fotograficznych przede wszystkim małe wymiary. Rynek pełen jest produktów o rozmiarach telefonu komórkowego, niestety zdjęcia z takich urządzeń są najczęściej fatalnej jakości i wstyd je pokazać innym. Na szczęście lustrzanki Pentax łączą w sobie niewielkie rozmiary i świetne parametry. Szczególnie jeden z modeli.

Aparat Cyfrowy PENTAX K-m

Prawie każdy amator fotografii był kiedyś w terenie i żałował, że nie ma ze sobą aparatu fotograficznego, który mógłby uchwycić piękną i ulotną scenerię. Na szczęście jeden z najlepszych producentów lustrzanek wyszedł naprzeciw oczekiwaniom i wypuścił na rynek małą lustrzankę Pentax K-m. Sprzedawana jest ona w zestawie z nowymi obiektywami smc DA L 18–55mm lub smc DA L 50 – 200mm. Są one aż o 20g lżejsze od swoich poprzedników i posiadają specjalne powłoki zapewniające ochronę przed kurzem i innymi zanieczyszczeniami. Co więcej, Pentax K-m to aparat dla podróżników z prawdziwego zdarzenia. Jego wytrzymała obudowa i kompaktowe rozmiary sprawiają, że śmiało można wziąć go ze sobą w niemal każde miejsce na świecie. Dodatkowym atutem lustrzanki Pentax K-m jest mechanizm czyszczący matrycę, dzięki czemu robione przez nas zdjęcia zawsze będą dobrze wyglądać.

Jeśli chcesz, aby twoi znajomi byli zawsze zaszokowani jakością twoich zdjęć, to zakup lustrzanki Pentax będzie bardzo trafną inwestycją, która zwróci się z nawiązką.