Od kilku dni widzimy nowe reklamy i billboardy z wyjątkowymi już od samej premiery aparatami o symbolu Alpha, to seria na prawdę na miare 21 wieku. Aparaty Alpha wyszły z fabryki Sony, producent ten od kilku lat istnieje na rynku fotografii jednak dotychczas nie przedstawił produktów tej klasy.

Nowoczesne lustrzanki Sony to aparaty fotograficzne zupełnie inne od dotychczasowych nie dużych podręcznych kompaktowy chcyfrówek z, których znane było Sony. Lustrzanki Alpha to produkty jednocześnie dla hobbystów jak i profesjonalnych fotografów. Z tego względu idealnie nadają się dla nowicjuszy, którzy wraz z nabieraniem doświadczenia będą poznawać nowe funkcje tego produktu. Jedną z dostepnych wersji jest Sony Alpha Dslr-a350x sprzedawany w komplecie z 2 obiektywami w tym obiektyw 18-70mm oraz obiektyw sony 55-200mm. Są to zdecydowanie aparaty fotograficzne dostępne w idealnie z balansowanym stosunku oferty do ceny.

Lustrzanki Sony Alpha DSLR-A350X to aparaty fotograficzne o wielu zaletach. Na pierwszy rzut oka zaskakuje bardzo wysoka rozdzielczośc o wartości aż 14.2 megapikseli. Aparaty fotograficzne Sony Alpha imponują czytelnym i dużym wyświetlaczem LCD o przekątnej 2,7 cala. Wbudowany wyświetlacz można ustawić w różnej pozycji zmieniając kont nachylenia. Kolejne warte uwagi funkcje to Quick AF Live View pozwalający uchwycić na zdjęciu szybko zmieniające się otoczenie czy obiekty które mijamy w krótkim czasie, dzięki tej technologii wykonane zdjęcie jest nie wyobrażalnie ostre i dokładne.

Aparaty fotograficzne o których mowa mają również dośc popularną już funkcję stabilizacji obrazu w Sony nazwano ją SteadyShot. Aparaty fotograficzne Sony Alpha to cała seria w której poza modelem DSLR-A350X znajdziemy między innymi model Sony A350K dostępny tylko z jednym obiektywem. Załączony obiektyw to znany już z wersji DSLR-A350X o wartości 18-70mm. Kolejnym z dostępnych aparatów fotograficznych w tej serii jest Sony Alpha DSLR-A200 jest to jedna z najtańszych wersji. O cenie zadecydowała mniejsza rozdzielczość, obniżona do 10 megapikseli. Opisałem już wszystkie aparaty fotograficzne Sony Alpha dostępne na rynku na dzień dzisiejszy. Mam nadzieje że wybierzecie aparaty cyfrowe, które idealnie dopasują się do waszych wymagań.