Firma Nikon to jeden z czołowy liderów w branży fotografii cyfrowej, sprzętu i aparatów fotograficznych. To firma o zasięgu międzynarodowym, która słynie z dobrej marki, nieposzlakowanej opinii i renomy. Firma posiada nowoczesny sprzęt fotograficzny, m.in. Nikon Coolpix L110, L21, L22, P100.

Jednym produktów i akcesoriów sprzętu foto, które cieszą się dużym uznaniem wśród klientów jest aparat Nikon Coolpix S4000 czarny.

Jest to elegancki aparat o rozdzielczości 12 mln pikseli, co pozwala rejestrować zdjęcia o wyjątkowej szczegółowości, swobodnie przycinać fotografie oraz sporządzać zachwycająco ostre wydruki o rozmiarach plakatu.

Aparat Nikon Coolpix S4000 czarny bardzo łatwo się obsługuje, prawie intuicyjnie dzięki ekranowi dotykowemu LCD wysokiej rozdzielczości 460 tys. punktów i przekątnej 3 cali wystarczy przesunąć palcem po ekranie, aby przeglądać zdjęcia lub dotknąć w dowolnym miejscu, aby ustawić odpowiednią ostrość i ekspozycję lub rozpocząć nagrywanie filmu. Trwała powłoka przeciwodblaskowa zapewnia doskonałą widoczność nawet w jasnym świetle słonecznym.

Doskonały sprzęt jakim jest aparat Nikon Coolpix S4000 czarny wyposażony w liczne funkcje automatyczne pomagające w wykonywaniu doskonałej jakości zdjęć i filmów w rozdzielczości HD. Ekran dotykowy o przekątnej 3 cali czyni obsługę aparatu łatwą i intuicyjną: wystarczy dotknąć na ekranie wybrany obiekt aby zrobić zdjęcie lub rozpocząć nagrywanie filmu.

Szerokokątny obiektyw NIKKOR z zoomem 4x i cztery zaawansowane technologie zapobieganiu rozmyciu obrazu pomagają automatycznie minimalizować efekty poruszenia aparatu, ruch obiektu i wpływ słabego oświetlenia na fotografowany temat.

Smukły i elegancki korpus o wysokiej jakości i lekko zaokrąglonych kształtach oraz grubości jedynie ok. 18,8 mm, leży wygodnie w dłoni, a czarny kolor sprawia, że aparat Nikon Coolpix S4000 czarny jest bardzo elegancki i dostojny, kupowany przez wszystkich bez wyjątku.

Cztery funkcje przeciwdziałające rozmyciu obrazu automatycznie ograniczają rozmycie zdjęć. Elektroniczna redukcja drgań łagodzi efekty poruszenia aparatu. Duża czułość umożliwia wykonywanie nierozmytych zdjęć szybko poruszających się obiektów lub przy słabym oświetleniu.

Funkcja wykrywanie ruchu kompensuje skutki ruchu aparatu i przemieszczania się fotografowanych obiektów. Wybór najlepszej fotografii wśród automatycznie zrobionych kolejno 10 zdjęć jest możliwy dzięki funkcji BSS.

Aparat Nikon Coolpix S4000 czarny jest tak profesjonalnym sprzętem, że każdy amator będzie mógł poczuć się jak prawdziwy profesjonalista robiąc świetnej jakości zdjęcia.