Fotografia

Mała lustrzanka dla każdego

Każdego miłośnika fotografii w terenie na pewno zaskoczy fakt, że firma Pentax zaprojektowała i wypuściła na rynek model lustrzanki o tak małych rozmiarach, że swobodnie będzie nam się ona mogła zmieścić w kieszeni, nie pogarszając przy tym jakości wykonywanych przez nas zdjęć.

Aparat Cyfrowy PENTAX K-m

Modelem, który zdobył uznanie na całym świecie są aparaty fotograficzne Pentax K-m. Stały się one niezwykle popularne ze względu na fakt posiadania trybu AUTO PICT. Dzięki niemu aparat automatycznie dobierze jeden z czterech programów takich jak: portret, makro, sport, krajobraz. Co więcej, użytkownik lustrzanki Pentax K-m nie musi koncentrować swojej uwagi na wybieraniu odpowiednich parametrów do zdjęcia. Wystarczy jedynie odpowiednio wykadrować zdjęcie, a aparat sam dobierze wszystkie parametry, wnosząc powiew świeżości i profesjonalizmu do fotografowanych przez nas obiektów. Pentax K-m oferuje również tryb preselekcji czułości Sv. Pozwoli to uzyskać optymalną kombinację przysłony i migawki z wybieraną ręcznie przez użytkownika czułością. Jej wartość można ustawić w bardzo prosty sposób. Wystarczy przekręcić pokrętło na korpusie aparatu, aby tchnąć w nasze zdjęcie duszę.

Podsumowując, lustrzanki Pentax to oferta idealna dla tych, którzy cenią sobie przede wszystkim wygodę. Naprawdę warto ją mieć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *