Jeszcze nie tak dawno temu setki tysięcy polaków wyjeżdżało do obcych krajów w poszukiwaniu lepszego życia i kawałka chleba. Dla wielu z nich kamery internetowe były jedyną możliwością zobaczenia się z bliskimi. Dlatego firma Creative wypuściła na rynek sprzęt naprawdę wysokiej klasy.

Kamera CREATIVE Live

Modelem, który szczególnie wart jest zakupu jest Creative Live! Cam Optia. Tym co wyróżnia go spośród tysięcy bardzo zbliżonych produktów innych firmy jest to, że łączy niezwykle wyrafinowany styl z najnowocześniejszą technologią i wysokiej jakości obrazem. Tym co na pewno może się podobać wszystkim jego użytkownikom jest półprzezroczysta biała obudowa bardzo dobrze komponująca się z nowoczesnymi monitorami LCD i laptopami. Jednakże w urządzeniu Creative Live! Cam Optia najważniejsze jest wnętrze. Bardzo precyzyjnie wykonana szklana soczewka zapewni nam żywy i ostry obraz przez cały czas trwania wideokonferencji, a jego jakość będzie automatycznie dostosowywana dzięki funkcji Auto Tuning. Na wagę zasługuje również fakt, że instalacja kamery Creative Live! Cam Optia została maksymalnie uproszczona. Urządzenie to nie potrzebuje sterowników. Wystarczy tylko podłączyć ją do portu USB a po chwili będziemy mogli korzystać ze wszystkich jej dobrodziejstw.

Podsumowując, najlepsze kamery internetowe to te o bardzo dobrych parametrach i atrakcyjnej cenie. Urządzenia Creative takie właśnie są i na pewno zadowolą niejedną osobę.