Większość z nas pamięta swoich przyjaciół z dzieciństwa tylko ze zdjęć. Wszystko dlatego, że wszyscy wyjechali w poszukiwaniu lepszych perspektyw dla siebie i swoich rodzin. Dlatego jedyną formą kontaktu z nimi mogą stać się kamery internetowe.

Kamera CREATIVE Live! Cam Chat

Firma Creative jest jednym z najlepszych producentów kamer internetowych na świecie. Jej produkty cieszą się nie tylko ogromna popularnością, lecz także dużą niezawodnością w działaniu. Dbałość o najdrobniejsze detale firma ta wyniosła z produkcji własnych głośników, które to uznawane są za jedne z najlepszych na świecie. Kamery internetowe Creative Live! Cam Optia również pretendują do tego miana. Tym co wyróżnia ten produkt jest przede wszystkim bardzo ładny wygląd. Na pewno będzie on ładnie wyglądać na naszym biurku w pobliżu monitora LCD lub notebooka. Jednakże najważniejsze jest wnętrze kamery Creative Live! Cam Optia. Spośród tysięcy podobnych produktów wyróżnia się ona technologią Creative Auto Tuning. Dzięki niej parametry obrazu zostaną dostrojone automatycznie, abyśmy mogli cieszyć się klarownym i czystym obrazem. Dodatkowym atutem urządzenia Creative Live! Cam Optia jest funkcja Smart Face Tracking utrzymująca twarz rozmówcy w środku kadru. Co więcej urządzenie to potrafi również robić zdjęcia i kręcić krótkie filmy. Sporo jak na niecałe sto złotych.

Podsumowując, kamery internetowe Creative należą do jednych z najlepszych na świecie. Jeśli więc akurat myślimy o zakupie takiego urządzenia to wybór modelu sygnowanego logo tego producenta na pewno nie będzie błędem.