Elektronika

Idealny prezent na walentynki

Zbliżają się walentynki. Czas miłości, wspomnień i przede wszystkim starań, aby nadrobić stracone chwile w naszych związkach. Idealnym pomysłem na prezent mogą się więc okazać cyfrowe ramki do zdjęć, które zawsze będą nam przypominały o najszczęśliwszych chwilach naszego życia.

Zdjęcia są przechowalnią wspomnień. Nic tak nie rozpala naszych uczuć na nowo, jak obserwowanie zdjęć dotyczących wspólnie przeżytych chwil. Na rynku od dawna występował popyt na tego typu gadżety. Dlatego producenci ruszyli głową i zaprojektowali cyfrowe ramki do zdjęć. Jednym z najlepszych produktów dostępnych na rynku jest Samsung SPF-85V. Ramka ta wyróżnia się przede wszystkim nieprzeciętnym wyglądem. Bardzo dobrym pomysłem było obudowanie ośmiocalowego ekranu LCD czarną szklaną ramką. Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania – każde zdjęcie w takiej oprawie wygląda po prostu oszałamiająco. Samsung SPF-85V posiada aż 64MB wbudowanej pamięci. Wystarczy ona na wgranie do urządzenia około 50 zdjęć wyśmienitej jakości.. Dodatkowym atutem urządzenia Samsung SPF-85V jest wyświetlanie zdjęć w rozdzielczości 800×600. Jest to dużo w porównaniu z produktami konkurencyjnych marek.

Jeśli chcemy sprawić komuś niesamowity prezent, to nie możemy zapomnieć, że istnieją takie gadżety jak cyfrowe ramki do zdjęć. Dzięki nim nasza miłość zawsze będzie miała pod ręką najwspanialsze zdjęcia przypominające o łączącym nas uczuciu.

Marcin Karczewski
Choć mam doktorat z fizyki, ta nie okazała się moją drogą zawodową. Moim hobby od zawsze było programowanie i w tej chwili temu tematowi poświęcam większą część życia. Ktoś kiedyś powiedział, że praca powinna być przyjemnością, bo tylko wtedy przestaje być obowiązkiem. U mnie ta zasada sprawdza się w 100%.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *