Fotografia

Aparat do pełnej amatorki

Jeżeli uwielbiasz robić zdjęcia, ale nie stać cię na drogie aparaty fotograficzne, to dobrym wyjściem będzie przestudiowanie oferty Sony. Oferowane przez nią cyfrówki na pewno przypaść mogą do gustu.

Aparat SONY Dsc-w290

Firma Sony jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej cenionych firm produkujących aparaty fotograficzne. Przykładem modelu, który szczególnie wszedł w świadomość wielu pokoleń konsumentów jest model Sony DSc-W290. W produkcie tym użyty został 3-calowy ekran Clear Photo LCD plus, którego cechuje rozdzielczość na poziomie 230 000 pikseli. Warto również podkreślić, że kąt widzenia jest niezwykle szeroki, przez co będziemy mogli obejrzeć wszystkie zdjęcia nie tracąc nic z ich jakości w bardzo wielu pozycjach. Tym co również cechuje cyfrówki Sony DSC-W290 jest optymalizacja zakresu dynamicznego (D-Range Optimiser) z nowym trybem Plus. Dzięki temu rozwiązaniu skorygowanie ekspozycji a także kontrastu w ujęciach będzie dawało niewspółmierne efekty zapierające dech w piersiach. Kolejną zaletą jest to, że Aparaty fotograficzne Sony DSC-W290 wyposażono we wbudowane w aparat funkcje do retuszu zdjęć, takie jak kadrowanie i korygowanie zaczerwienienia oczu.

Jeżeli uważasz że aparaty fotograficzne różnią się od siebie tylko ceną to jesteś w błędzie. Niech przykładem będą chociażby cyfrówki Sony DSC-W290.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *