Elektronika

Cyfrowe ramki fotograficzne

Ramki cyfrowe to absolutny przełom w dziedzinie cyfrowej fotografii. Nie trzeba wymieniać cech dzięki którym jest to rozwiązanie dużo bardziej praktyczne niż tradycyjne ramki fotograficzne. Cyfrowe ramki fotograficzne pozwolą nam zachować wspomnienia bez obaw o zniszczenie papieru.

Fotografie rotując nie staną się nudne po kilku chwilach. Dostępne w sklepach cyfrowe ramki fotograficzne osiągają coraz bardziej atrakcyjne kształty oraz design co zachęca do wykorzystywania ich we wszelkiego rodzaju pomieszczeniach. LG PF391 to ramka cyfrowa o przekątnej obrazu 8 cali i rozdzielczości 800 x 480 pikseli. Ramka wyposażona jest w głośnik. Posiada funkcję rotacji zdjęć i edycji ich wraz z muzyką. Ramka posiada wbudowany czytnik kart SD. Całość obsługiwana może być za pośrednictwem USB 2.0. Ale cyfrowe ramki fotograficzne to nie tylko firma LG. Pozostali producenci specjalizujący się w sprzęcie komputerowym również produkują tego typu cyfrowe ramki. Dla przykładu firma Toshiba zaoferowała swoim odbiorcom fotograficzną ramkę cyfrową TOSHIBA 7″ Tekbright. Ramka o przekątnej 7 cali obsługuje rozdzielczość 800×480 pikseli. Ta cyfrowa ramka fotograficzna wyposażona została w czytnik kart CF, MMC, MS, SDxD. Istnieje możliwość demontażu nóżki i powieszenia ramki na ścianie. Cyfrowa ramka fotograficzna Toshiba Tekbright posiada dodatkowo kalendarz i zegar. Mamy również możliwość odsłuchiwania utworów MP3 przez wbudowane głośniki.

Marcin Karczewski
Choć mam doktorat z fizyki, ta nie okazała się moją drogą zawodową. Moim hobby od zawsze było programowanie i w tej chwili temu tematowi poświęcam większą część życia. Ktoś kiedyś powiedział, że praca powinna być przyjemnością, bo tylko wtedy przestaje być obowiązkiem. U mnie ta zasada sprawdza się w 100%.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *