Każdy podróżnik uwielbia chwalić się setkami tysięcy zdjęć wykonanymi w czasie dalekich wypraw w niezbadane zakątki świata. Dlatego warto zaopatrzyć się w sprzęt wysokiej klasy aparaty fotograficzne, które zniosą wszystkie trudy związane z podróżowaniem i nie nadwątlą naszego budżetu.

Aparat Cyfrowy PENTAX Optio V20

Jedną z najpopularniejszych firm produkujących aparaty fotograficzne jest Pentax. Popularność swoją zyskała ona przede wszystkim dzięki serii aparatów Optio, które zostały docenione przez ogromną liczbę użytkowników. Przede wszystkim jako zalety modelu Pentax Optio V20 wymienić można niewielkie rozmiary, pozwalające zabrać go ze sobą niemal wszędzie. Jednakże pomimo kompaktowych rozmiarów, aparat Pentax Optio V20 zaopatrzono w duży jak na gabaryty, 3,0 calowy monitor LCD o wysokiej rozdzielczości 230000 punktów. Dodatkowym atutem jest fakt, że wyświetlacz ten posiada możliwość szybkiego rozjaśniania, w przypadku. Gdy potrzebne nam będzie obejrzenie wszystkich zdjęć w niezbyt korzystnym oświetleniu. Na uwagę zasługuje również fakt, że Pentax Optio V20 pokryty został powłoką antyrefleksyjną ułatwiającą oglądanie zdjęć w ostrym świetle. Dodatkowo wyświetlacz został tak skonstruowany, aby możliwe było oglądanie zdjęć pod kątem 170 stopni.

Jeżeli szukasz dobrego i taniego sprzętu, to aparaty fotograficzne Pentax na pewno będą tym czego szukasz. Sprawdź sam ile oferują.