Jesteś posiadaczem aparatu starszej generacji? Masz dość uciążliwego kupowania wymiennych filmów, które mieszczą tylko 24 bądź 32 zdjęcia i nie gwarantują, że uchwycą wszystkie uwieczniane przez nas momenty? W takim razie zdecyduj się na kompaktowe aparaty fotograficzne, zwane potocznie cyfrówkami.

Aparat Cyfrowy PENTAX Optio V20

Wiele wielkich koncernów produkuje co roku bardzo dobre urządzenia, z których każde wyróżnia się pod wieloma względami. Jednakże, gdyby się im wszystkim dokładniej przyjrzeć, wszystkie różnice zaczynają się zacierać. Wyjątkiem są aparaty fotograficzne Pentax Optio V20. Urządzenia te są pod każdym względem unikatowe. Przede wszystkim wrażenie robi wprowadzenie trybu redukcji drgań. Tryb ten pozwala na wykonanie nieporuszonego zdjęcia w mniej sprzyjających warunkach oświetleniowych bez użycia fleszu. Co więcej, podbicie czułości w aparacie Pentax Optio V20 aż do ISO6400 umożliwia dużo szybszą pracę migawki a tym samym daje możliwość utrwalenia obiektu w ruchu. Podbicie to, zwiększa również zasięg lampy błyskowej, przez co będziemy mogli sfotografować dużo więcej. W przypadku aparatu Pentax Optio V20 możemy również nakręcić film w rozdzielczości 640×480 bądź 320×240 pikseli z dźwiękiem i stabilizacją elektroniczną. Czy konkurencja to potrafi?

Podsumowując, aparaty fotograficzne Pentax zostawiają daleko w tyle produkty konkurencji. Dlatego warto wydać na nie każde pieniądze.