Potrzebujesz naprawdę wytrzymałego aparatu? Nie przeraża cię wysoka cena, gdyż wiesz, że w parze z nią idzie jakość? W takim razie lustrzanki Canon EOS 50D są tym co spełni twoje wysokie oczekiwania.

Produkty Canon wyróżniają się przede wszystkim wysoką trwałością. Dokądkolwiek idziesz, zawsze możesz mieć aparat fotograficzny przy sobie. Lustrzanki Canon EOS 50D wyposażono w bardzo trwałą obudowę chroniącą przed upadkiem i uszkodzeniami mechanicznymi. Rozwiązanie to sprawdza się szczególnie podczas pieszych wędrówek po górach, gdzie istnieje największe ryzyko upadku, a co za tym idzie zniszczenia sprzętu fotograficznego. Warto też skupić się na parametrach tego aparatu. Canon EOS 50D najlepiej sprawdza się do fotografowania przyrody, imprez sportowych i dynamicznych zdarzeń, ponieważ zapisuje na karcie pamięci nawet 90 obrazów JPEG jednorazowo z prędkością 6,3 klatek na sekundę. Ponadto Canon EOS 50D posiada wbudowany procesor DIGIC 4. W połączeniu z matryca CMOS, umożliwi on 14-bitowe przetworzenie obrazu gwarantując płynną gradacje naturalnych barw. Dodatkowo, procesor DIGIC 4 umożliwia użytkownikom niemal natychmiastowe uruchomienie aparatu, co na pewno przyda się nie tylko podczas wędrówek, ale i w codziennych sytuacjach. Jednakże największą zaletą aparatu Canon EOS 50D jest kompatybilność z ponad 60 obiektywami EF i EF-S oraz wszystkimi lampami Speedlite EX.

Jeśli potrzebujesz naprawdę dobrego sprzętu, który dopasujesz do własnych potrzeb, to wybór lustrzanki Canon będzie strzałem w dziesiątkę.