Kamery

Kamery cyfrowe HD

Kamera Cyfrowa to rzecz bardzo potrzebna, zapewne wiele ludzi posiada ją w domu. Rejestrujemy nią wiele imprez, spotkań rodzinnych czy nawet tworzymy własne filmy. Tak czy inaczej oglądanie tego co zostało nagrane, sprawia każdemu wiele radości. A zwłaszcza oglądanie tych nie zapomnianych, jedynych chwil sprawia nam radość. Niektórzy nie potrafią się nawet, na co dzień obyć bez Kamery Cyfrowej. Jak większość sprzętu elektronicznego Kamery mają zróżnicowane ceny, oraz jakość.

SONY DCR-SR210E to wspaniała Kamera Cyfrowa, bardzo popularnej firmy SONY. Posiada ona wbudowany Dysk Twardy o pojemności 60 GB, dzięki któremu możemy nagrać nawet 41 godzin filmu nie używając żadnej kasety ani płyty. SONY DCR-SR210E ma Zoom optyczny 15x, oraz 180x Zoom cyfrowy. Dodatkowe funkcje tej kamery to Stabilizator Obrazu, czy Tryb Nocny. Dużym plusem SONY DCR-SR210E jest Wbudowana Lampa Błyskowa i niska waga która wynosi 460g.

PANASONIC NV-GS330EP firmy PANASONIC jest prawie o połowę tańszy, od SONY DCR-SR210E lecz cena z pewnością nie ujmuje jego jakości. Posiada on 10x Zoom optyczny oraz 700x Zoom cyfrowy, Waga jego jest o 10g niższa od wyżej wymienionego wynosi ona 450g. PANASONIC NV-GS330EP ma również takie funkcje jak SONY DCR-SR210E, czyli Stabilizator obrazu oraz Tryb Nocny.

Natomiast TOSHIBA Camileo Pro firmy TOSHIBA to w porównaniu do SONY DCR-SR210E czy PANASONIC NV-GS330EP “mini kamerka”. Posiada ona wbudowaną pamięć która wynosi 64Mb, Zoom optyczny jest zaledwie trzy krotny a Zoom cyfrowy czterokrotny. Cena jest również bardzo dużo niższa od wyżej wymienionych, dużą zaletą jest to że można tą kamerą wykonać zdjęcia o rozdzielczości 7Mpx.

Podsumowując uważam że PANASONIC NV-GS330EP firmy PANASONIC, będzie najlepszym wyborem. Ponieważ ma stosunkowo niską cenę, oraz bardzo dobrą jakość wykonania. A walory techniczne są znakomite zarówno dla amatora, jak i dla zaawansowanego użytkownika. Kupując PANASONIC NV-GS330EP na pewno od czujemy 100% satysfakcję.

SONY DCR-SR210E zajmuje drugie bardzo dobre miejsce głównie z powodu zbyt wygórowanej ceny, jest to kamera cyfrowa przeznaczona dla profesjonalisty. Można nią nawet “nakręcić” profesjonalny film również mogę ją polecić każdy kto ją kupi, na pewno nie pożałuje swojego wyboru.

Kamera Cyfrowa TOSHIBA Camileo Pro to wspaniałe urządzenie Urządzenie wielofunkcyjne typu 8 w 1, Cyfrowa kamera wideo, Cyfrowy aparat fotograficzny, Kamera internetowa USB 2.0. Po zakupie tego sprzętu na pewno będziemy zadowoleni, ponieważ cena tego produktu jest tak niska a jakość taka dobra że bez wahania można ją kupić.

Marcin Karczewski
Choć mam doktorat z fizyki, ta nie okazała się moją drogą zawodową. Moim hobby od zawsze było programowanie i w tej chwili temu tematowi poświęcam większą część życia. Ktoś kiedyś powiedział, że praca powinna być przyjemnością, bo tylko wtedy przestaje być obowiązkiem. U mnie ta zasada sprawdza się w 100%.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *