Jeżeli ktokolwiek spodziewa się, że przeczyta tutaj same negatywne rzeczy odnośnie hotelu Hotel Blue Moon z oferty biura podróży Itaka to się myli. Jest kilka pozytywów związanych z wczasami spędzonymi w tym hotelu.

Można śmiało powiedzieć, że panorama z tarasu hotelu Blue Moon jest w stanie robić wrażenie na wielu gościach hotelowych. Widok z pokoju oraz balkonu już tak nie zachwyca, chyba, że kogoś bardzo cieszy patrzenie na ściany innego budynku. Za plus można też uznać obecność jedzenia. Jego jakości już do atutów hotelu Blue Moon bym nie zaliczył, gdyż jak dotąd gorszego jedzenia nie miałem nieprzyjemności doświadczyć w żadnym hotelu.

Trudno mi pisać o zaletach hotelu Blue Moon, gdyż co chwilę przypominają się takie rzeczy jak brak darmowych leżaków i parasoli na plaży, pomimo takiego zapisu w ofercie biura podróży Itaka. W pamięć mocno zapadł mi też hałas w Blue Moon uniemożliwiający spokojny wypoczynek i relaks na wczasach. Na kilka słów zasługuje też kategoryzacja, gdyż nie jestem do końca pewien ile gwiazdek posiada hotel Blue Moon. Na stronie internetowej biura podróży Itaka widnieje 5 gwiazdek obok nazwy hotelu, ponadto na dokumencie podróży również widniała cyfra 5 przy kategorii hotelu, ale w Turcji okazało się, że hotel Blue Moon nie ma pięciu gwiazdek.

Proszę mi wierzyć, że uwag i nieprzyjemnych wspomnień związanych z hotelem Blue Moon mam zdecydowanie więcej, ale zaczyna się we mnie gotować, gdy pomyślę jak bardzo czuję się oszukany przez biuro podróży Itaka. Chcę sobie zaoszczędzić nerwów, więc na tym skończę.